День української вишиванки

19 травня учні нашої школи відсвяткували День української вишиванки

Галерея "Свято вишиванки 19.05.2016"

Всеукраїнську акцію «День української вишиванки» було започатковано студенткою факультету історії, політології та міжнароднихвідносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесею Воронюк у 2007 році.

День вишиванки – це свято-флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку на роботу, університет, школу чи садочок.

Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів окрім одягання вишиванки. Хоча протягом всієї історії заходу з ініціативи студентів, школярів, громадських та культурних діячів проводяться концерти, хода, конкурси, вечорниці, ярмарки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно просто вчинку – просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.