Звіт про роботу ДЗВ "Ясочка"

У дитячому закладі відпочинку з денним перебуванням «ЯСОЧКА» на базі ХЗОШ № 102 з 27.05.2019 р. по 13.06.2019 р. оздоровлювалося 225 дітей. З них 17 учнів пільгового контингенту.

Робота закладу проводилась за затвердженим планом згідно режиму роботи табору.

У дитячому закладі відпочинку «Ясочка» було проведено такі виховні заходи:

1. Екскурсії:

· до бібліотеки ім.. Короленка

· до історичного узею

· до музею історыії ХКП «Міськелектротранс»

· до Саржиного Яру

· до університету ім.Каразіна

· до ЛандауЦентру

· до музею природи

· до пожежної частини

· містом «Архітектура фонтанів Харкова»

2. Відвідування станції юних техніків.

3. Відвідування басейну «Планета».

4. Відвідування театру «Тимур»

5.Відвідування ХТДЮ

6.Відвідування парку ім. Машинобудівників.

Проводилися конкурси «Ми люди, поки є природа», «Караоке», «Плекаймо паростки талантів», танцювальний флешмоб, пізнавальні програми, турніри допитливих, музичні вікторини, спортивні змагання «Веселі старти» та ін.. Також діти мали змогу відвідати естрадно-циркові вистави, театр ляльок, мобільний планетарій, 5-D кіно, майстер-класи.

Під час роботи закладу систематично працював відео зал, творча майстерня, в якій учні навчилися робити орігамі, вишивати, робити поробки з бісеру.

Учні спортивного загону мали змогу познайомитися зі спортивною історією Харкова, взяти участь у спортивних змаганнях, дізнатися про появу та розвиток різноманітних видів спорту та випробовати себе у них.