Нагородження переможців конкурсу «Зробимо життя безпечним».

24 лютого рятувальники та співробітники Добровільного пожежного товариства завітали до загальноосвітньої школи №102 Слобідського району міста Харкова. У актовому залі в урочистій церемонії були нагороджені учні шкіл №102 та №90 Слобідського району, що стали переможцями конкурсу «Зробимо життя безпечним».

Усі учні та викладачі, які активно приймали участь у конкурсі отримали винагороди від Головного управління ДСНС України у Харківській області та Харківської обласної організації Добровільного пожежного товариства.

Грамотами від Головного управління ДСНС та подарунками були нагороджені: учениця 7 класу школи №102 Катерина Ноздріна за 2-ге місце у середній віковій групі і учень 7 класу школи №102 Олександр Абазін за 1-ше місце у середній віковій групі.

/Files/images/_240217-18.jpg/Files/images/_240217-17.jpg

Рятувальники продовжують проводити заходи по нагородженню дітей, які приймали участь у конкурсі. Вони відвідають усі навчальні заклади, учні яких приймали активну учать у вікторині.