Новини початкової школи

Для вчителів англійськї мови проводяться курси з підвищення кваліфікації відповідно до вимог НУШ

Перед початком навчального року всі вчителі початкових класів пройшли спеціальні курси, а вчителі перших класів фахову підготовку НУШ з метою впровадження нових концептуальних засад навчання учнів початкової школи.

Система викладання в перших класах суттєво змінилася і первачки пізнають світ через спілкування, вчаться вирішувати конфлікти по-новому, вивчають те, що потрібно в повсякденному житті разом з традиційними знаннями.

Одна з найважливіших змін – прогресивність вчителя, тепер вони не просто навчають учнів, а виступають партнерами для дітей.

Велика увага приділяється атмосфері в класі. З самого початку обговорюють правила класу, які складають разом з дітками. Найважливіше правило — піднятої руки, «говори тоді, коли тебе почули і побачили». Покарань немає , вчителі навчають і пояснюють, що існують рутини. Це те, як зайти до класу, як роздати зошити, Елементарні речі по поличках розкладаються зрозуміло і дитина має чіткий алгоритм дій.

Батьківські збори

/Files/images/IMG_20180920_164326.jpg/Files/images/IMG_20180920_172927.jpg/Files/images/IMG_20180920_172959.jpg

Нові меблі для першокласників НУШ

Для створення сучасного освітнього середовища кабінети школи обладнано новими меблями для реалізації засад Нової української школи. Діти радо працюють за новими партами!

З метою реалізації концепції НУШ школа отримала ноутбуки, ламінатори, принтери. Класні кімнати обладнані сучасними методичними матеріалами, роздатковим матеріалом, наочними посібниками.

Галерея "Нова Українська Школа"