eTwinning– це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована з метою розвитку співпраці європейських шкіл.

Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.
Локальну підтримку проекту в Україні надає Partner Support Agency (Партнерське агентство підтримки).

В Україні Партнерське агентство підтримки (PSA Ukraine) програми було обране Міністерством освіти України. Його діяльність організована на базі консалтингової компанії НСБК «Український прорив».

Контакти PSA Ukraine: +380 (44) 384-45-73

Зараз до eTwinning Plus входять: Україна,Грузія, а також Республіки Молдова, Вірменія, Азербайджан , Туніс,Ліван та Йорданія.

На сьогодні eTwinning та eTwinning Plus це:

  • 44країни-учасниці
  • 200 531зареєстрованих шкіл
  • 735757вчителів-учасників
  • 97270проектів!

А ще програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!

Онлайн-мережуeTwinningPlusбуло створено з метою залучення до проекту сусідських країн ЄС в рамках European Neighbourhood Policy (Європейської політики сусідства). Ключовою ціллю ЄПС є поглиблення відносин між членами ЄС та країнами-сусідами.

helpdesk@etwinning.com.ua

Наша школа учасник програми з 2016 року. Координатор програми у школі – Черновол Ганна Миколаївна.

Кiлькiсть переглядiв: 479