Шановні здобувачі освіти, учителі та батьки!

Пропонуємо вам ознайомитись з електронними версіями підручників, які використовуються у 2023/2024 навчальному році, за посиланням

Електронні версії підручників

/Files/images/000000000000000000000000000000003.JPG

Раді вітати Вас на сторінці
Харківської загальноосвітньої школи
I-III ступенів № 102
Харківської міської ради
Харківської області!

Люди - чудові,
Школа - мов казка,
Кращої школи у світі нема!
Скажуть - неправда,
Що ж, пошукайте
Та не знайдете.
Шукати дарма!

У нашому закладі освіти визначена українська мова навчання, іноземна мова - англійська.

Головна мета та завдання закладу загальної середньої освіти:

Дитяча громадська організація.

Працює дитяче самоврядування. У складі Шкільного парламенту діють комісії: «Учбова комісія» «Комісія дисципліни і порядку» «Комісія фізкультури і спорту» «Санітарна комісія» «Трудова комісія» «Культурно-масова комісія», «Прес-центр»

Школа має необхідну матеріальну базу для забезпечення якісної освіти :

30 навчальних кабінетів; 1 спортивна зала; 2 кабінети інформатики (Інтернет, локальна мережа); кімната дозвілля; їдальня на 100 посадочних місць з новою лінією роздачі їжі, відремонтовані туалетні кімнати , реконструйований спортивний майданчик. Кожен кабінет має сучасне обладнання, Інтернет.