Інформація про покращення матеріально-технічної бази школи при підготовці до нового 2019/2020 навчального року.

  • Проведено ремонтні роботи опалювальної системи (замінено 2 стояка), актової зали, спортивної зали; в коридорі другого поверху та в трьох навчальних кабінетах укладено лінолеум, реконструйовано панелі на третьому поверсі; оновлено шпалери на другому та третьому поверхах; замінено вимикачі та розетки; встановлено металопластикові двері в коридорі першого поверху, на харчоблоці.
  • Проведено технічне обслуговування вогнегасників, замір опору ізоляції, обстежено справність вентиляційних каналів, поновлено підписку на періодичні видання, проведено частковий косметичний ремонт бібліотеки, відремонтовано та пофарбовано цоколь, нестандартне обладнання, висаджені квіти на клумбах, проводилось обслуговування оргтехніки.
  • Придбано чистячи та миючи засоби, канцтовари та медикаменти.
  • Оновлено матеріально-технічну базу харчоблоку та придбано лінію роздачі їжі, проведено ремонт усіх приміщень школи, замінено двері на запасному виході.

За бюджетні кошти проведено реконструкцію системи теплопостачання (замінено радіатори на другому поверсі та сходах).

Всі матеріали оприбутковані в бухгалтерії управління освіти АСР ХМР. Заплановані заходи та ремонтні роботи у 2018/2019 навчальному році виконані в повному обсязі.

Кiлькiсть переглядiв: 47