Історія школи

У січні 1958 року було прийнято рішення про початок будівництва 102-ї школи і директором призначено Петик Неллі Олексіївну.

У березні 1959 р. Петик Неллі Олексіївну обрано заступником голови Комінтернівського райвиконкому, а директором школи призначено СудейченкаДмитра Григоровича.

30 червня 1961 року школа випускає у життя 28 десятикласників з атестатом про середню освіту та свідоцтвом про придбання спеціальності токаря.

У 1966 році директором стає Шихова Поліна Дмитрівна.

1967- 1969 - директором школи призначено Сухоноса Бориса Костянтиновича.

У цей час у школі працюють педагоги: Тащілін Володимир Іванович - вчитель математики; Кривошея Клавдія Василівна - вчитель початкових класів; Колєснікова Анастасія Іванівна - вчитель початкових класів; Шевлякова Марія Омел'янівна - вчитель російської мови та літератури; Панікашвілі Тамара Михайлівна - вчитель іноземної мови; Педашенко Людмила Іванівна - вчитель початкових класів; Рижкова Лариса Олександрівна - вчитель математики.

Роки 1969 – 1980 - керує школою Зіборов Михайло Іванович.
У школі працюють такі майстри своєї справи, як Бурлака Анна Антонівна - вчитель географії; Лежньова Лариса Юхимівна - вчитель історії.

Під керівництвом першого організатора позакласної та позашкільної роботи Чайки Лідії Володимирівни 102-га школастає школою пошуку. За підтримки колег вона створює кабінети суспільствознавства, географії, хімії, фізики. У школі відкривається краєзнавчий музей, один з найкращих в області, з 'являється один з перших в районі та місті табір праці та відпочинку.

З лютого 1980 року школою керує талановитий педагог Шморгун Олександра Яківна. Більше 40 років свого життя вона присвятила рідній 102-й і 23 з них - посаді директора школи. Починаючи свій трудовий шлях, у 1962 році з посади старшої піонерської вожатої вона пройшла кожну педагогічну сходинку і стала директором.

З січня 2003 року директором школи призначено Голенкову Ольгу Миколаївну.