Територія обслуговування закладу освіти на 2018/2019 навчальний рік

Забайкальський;

В’їзди: Балакліївський.

СТАТУТ ШКОЛИ

У школі навчається 894 учня у 30 класах .

99,3 % випускників школи продовжують навчання у закладах вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.

У нашому закладі освіти визначена українська мова навчання, іноземна мова - англійська.

Головна мета та завдання закладу загальної середньої освіти:

Забезпечення реалізації права громадян на повну загальну середню освіту та здобуття підвищеного рівня середньої освіти у класах з профільним навчанням не нижчому від державних стандартів;
Формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, підготовленої до самовизначення;
Всебічний розвиток індивідуальності дитини, її здібностей та нахилів;
Виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших громадян як найвищої соціальної цінності;
Відродження Слобожанської культури та традицій на основі історії, народного мистецтва, мови, наукових надбань.

Школа має необхідну матеріальну базу для забезпечення якісної освіти :

30 навчальних кабінетів; 1 спортивний зал; 2 кабінети інформатики (Інтернет, локальна мережа); кабінет обслуговуючої праці; майстерня; кабінет народознавства; кімната дозвілля; їдальня на 100 посадочних місць.

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

ПЛАНЕТА ДРУЗІВ

В жовтні 2011 року вчителі англійської мови, разом з учнями початкових класів провели свято "Планета друзів".

Вивчаючи англійську мову на протязі трьох років, третьокласники познайомились з географічним положенням, державними символами, здобутками, досягненнями, традиціями та культурою англомовних країн.

На святі широко були представлені звичаї, історія, дозвілля, мода, інсценівка творів літератури країн Канади, Англії, Шотландії, США. Учні залюбки виконували традиційні танці, співали пісні. Традиційно в підготовці та проведенні позакласних заходів брали активну участь і батьки.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхолі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуванийц випускний вечір.Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.