СТАТУТ ШКОЛИ

У школі навчається 903 учнів у 30 класах .

100 % випускників школи продовжують навчання у закладах вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.

У нашому закладі освіти визначена українська мова навчання, іноземна мова - англійська.

Головна мета та завдання закладу загальної середньої освіти:

Забезпечення реалізації права громадян на повну загальну середню освіту та здобуття підвищеного рівня середньої освіти у класах з профільним навчанням не нижчому від державних стандартів;
Формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, підготовленої до самовизначення;
Всебічний розвиток індивідуальності дитини, її здібностей та нахилів;
Виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших громадян як найвищої соціальної цінності;
Відродження Слобожанської культури та традицій на основі історії, народного мистецтва, мови, наукових надбань.

Школа має необхідну матеріальну базу для забезпечення якісної освіти :

32 навчальних кабінета; 1 спортивна зала; 2 кабінети інформатики (Інтернет, локальна мережа,WI-FI ); їдальня на 100 посадочних місць, стадіон, футбольне поле зі штучним покриттям.

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхолі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуванийц випускний вечір.Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.